XIII mikołajkowy turniej tenisa stołowego

W dniu wczorajszym to jest 6 grudnia 2018r. już po raz XIII byliśmy organizatorami Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego. Tym razem dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Michała Wilniewczyca zawody odbyły się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim.
W Turnieju uczestniczyło 32 zawodników z zaprzyjaźnionych placówek. Nasz ośrodek reprezentowali Paula, Marcin i Damian. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał Pan Janusz Stawski członek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego Aleksandrów Kujawski. W trakcie turnieju odwiedził nas Święty Mikołaj, który rozdawał wszystkim uczestnikom imprezy drobne upominki. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan dr Andrzej Cieśla Burmistrz Miasta, który wręczył zawodnikom nagrody i dyplomy.
Rozgrywki uroczyście otworzył Pan Kierownik Dawid Urbański. Po emocjonujących i stojących na wysokim poziomie meczach ogłoszono następujące wyniki:
Kategoria uczestnik:
I miejsce – Józef Szałkiewicz ŚDS Radziejów
II miejsce – Waldemar Jaroński ŚDS Radziejów
III miejsce – Mieczysław Mamrot WTZ im. Edwarda Stachury Aleksandrów Kujawski
Kategoria instruktor:
I miejsce – Rafał Bąkowski ŚDS Czarne
II miejsce – Dawid Urbański ŚDS im. prof. Jana Władysława Piltza Aleksandrów Kujawski
III miejsce – Filip Smul wolontariusz
Dziękujemy bardzo Panu Januszowi Stawskiemu za pomoc w prawidłowym przebiegu turnieju i ufundowanie nagród, Panu Dyrektorowi Michałowi Wilniewczycowi za udostępnienie hali oraz grupie wolontariuszy ks. Mariusza Nowackiego.