Grand Prix Aleksandrowa Kuj. – Regulamin 2019

IV GRAND PRIX ALEKSANDROWA KUJ.  W TENISIE STOŁOWYM POD PATRONATEM HONOROWYM STAROSTY ALKSANDROWSKIEGO

REGULAMIN na sezon 2019

Rozpoczęcie – 28.04.2019.  Niedziela godz. 9.30

  1. Organizator: –   STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZESPOŁU SZKÓŁ NR.2 IM.MJRA H.DOBRZAŃSKIEGO ‘’HUBALA’’ – osoby prowadzące turniej Dzioba Grzegorz tel.604367061 , Nocny Jarosław tel. 606255495 , Stawski Janusz.
  2.   Termin i miejsce:  Zapraszamy na cykl  17 turniejów od kwietnia do października w każdą  DRUGĄ i CZWARTĄ  NIEDZIELĘ miesiąca , w miesiącach lipiec-sierpień ( wakacje ) co tydzień w każdą niedzielę –  Hala Sportowa Zespołu Szkół nr. 2 mjr. H. Dobrzańskiego ‘’ HUBALA  ‘’ ul. Gen. Sikorskiego nr . 2    w Aleksandrowie Kujawskim
  3. Cel rozgrywania:

–  promocja aktywnego stylu życia wśród wszystkich grup społecznych jako skutecznej formy profilaktyki zdrowotnej i przeciwdziałania patologiom społecznym;

–  popularyzacja tenisa stołowego oraz udział jak największej ilości zawodników w aktywnym i czynnym życiu sportowym.

–  integracja całego środowiska związanego z  tenisem stołowym.

  1.  Uczestnictwo, warunki udziału:

– wszyscy chętni bez podziału na kategorie , amatorzy oraz zawodnicy zrzeszeni w PZTS , z tym że w meczach amatorów z zawodnikami z III ligi każdy set zaczyna się od wyniku 0:3 z II ligi 0:4, z I ligi 0:5 a ekstraklasa od 0:6 , – nie dotyczy kobiet i mężczyzn po 65 roku życia.

Mecze pomiędzy zawodnikami z III ligi i wyżej gry zaczynają się od wyniku 0:0 .

Organizatorzy nie ubezpieczają zawodników i nie odpowiadają za ewentualne urazy oraz za rzeczy pozostawione i zagubione w trakcie turnieju.

  1. System rozegrania zawodów :

 – zawody rozgrywane będą systemem rosyjskim, do dwóch przegranych spotkań z możliwością zajęcia

3  miejsca  „ od tyłu”.  W miarę możliwości, w zależności od ilości uczestników rozgrywane też będą gry o dalsze miejsca .

 – na każdym turnieju zawodnicy będą zdobywali punkty do klasyfikacji za cały sezon i tak za 1 miejsce 100 pkt.  2 miejsce 95 pkt.  3 miejsce 90 pkt.  kolejne miejsca o dwa pkt. mniej  tj.  88, 86,84, itd.

 – na pierwszym turnieju będzie losowanie numerów , na kolejnych turniejach  rozstawionych będzie  4 zawodników z największą ilością punktów z ostatniego turnieju , dla pozostałych  będzie losowanie numerów.

– na koniec rozgrywek trzy najsłabsze wyniki zawodnika z wszystkich turniejów nie będą wliczane do łącznej punktacji .

– w przypadku równej ilości punktów ( co jest w tym przypadku bardzo mało prawdopodobne) o kolejności będzie decydowała większa ilość wygranych turniejów, drugich miejsc itd.

– organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kryterium udziału jak i sposobu rozgrywania zawodów.

– organizator zastrzega sobie prawo do utrwalania i rozpowszechniania wizerunku uczestników wraz z imionami i nazwiskami w formacie foto, wideo oraz publikacji na stronie www.tenisaleksandow.pl i www.facebook.com/tenisaleksandro/, odmowa wyklucza zawodnika z udziału w turnieju. 

  1. Zgłoszenia: Przed każdym turniejem do godz. 9.30
  2. Opłaty na miejscu przed zawodami: Wpisowe – 10 zł , osoby do 18 tego roku życia 5 zł.

 8 . Nagrody:   Na zakończenie rozgrywek dla 10 najlepszych zawodników  z największą ilością punktów oraz nagrody niespodzianki do wylosowania dla uczestników w ostatnim turnieju .

 Organizator.

 

Lista załączników

# Plik Opis Data dodania Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf Regulamin turnieju tenisa stołowego w Aleks. Kuj. 9 marca 2019 10:42 92 KB 166