KAMIL ZAHIPNOTYZOWAŁ GRZEGORZA !!!

366253529 2309346215918894 639337360491800813 N
Kolejne zawody z cyklu Grand Prix Aleksandrowa Kujawskiego w tenisie stołowym za nami . Szósty turniej przywitaliśmy w licznym gronie pasjonatów tenisa stołowego, bo pojawiło się aż 49 głodnych gry uczestników . Powitaliśmy kilku debiutantów Olafa Glanerta z Grudziądza , Damiana Marciniaka z Opoczek ,Patryka Pochylskiego z Szubina , Pawła Zduńczuka z Bydgoszczy, oraz Wojciecha Jędrzejczaka z Nowego Duninowa , łącznie turniej zgromadził już 100 zawodników , .
Dzisiejszy turniej przyniósł na pewno kilka ciekawych rozstrzygnięć. Już w początkowej fazie rywalizacji mieliśmy kilka ciekawych meczów i tak Damian Marciniak wygrywa z Piotrkiem Milczarskim , czy Olaf Glanert zwycięża Kamila Kruczkowskiego, w dalszej części turnieju rewanż Kamila był skuteczny .
Mecze ćwierćfinałowe prezentowały się następująco – zwycięzcy z lewej strony :
Łojewski Tomasz-Kryszak Piotr
Łukaszewski Krystian- Glanert Olaf
Ziółkowski Grzegorz -Glica Rafał
Mańkowski Kamil- Fąfara Krzysztof
Mecze o finał zapowiadały się ciekawie i tym razem nie zawiodły , a tak dramatycznego meczu jak zapewnili nam zawodnicy w pierwszym półfinale dawno nie widzieliśmy .
Kamil Mańkowski choć przegrywał z Grzegorzem Ziółkowskim już
2-0 w setach i 4-9 w trzecim rozstrzygnął go na swoją korzyść
20-18 i wygrał kolejne dwa , dając sobie niesamowitą radość z wygranej !
W drugim półfinale po równie zaciętym meczu Tomasz Łojewski uległ Krystianowi Łukaszewskiemu .
W finale uskrzydlony Kamil przypieczętował swoje zwycięstwo z Krystianem 3-1 .
Trzecie miejsce należało do Tomasza Łojewskiego po pokonaniu Rafała Glicy , piąte miejsce dla Grzegorza Ziółkowskiego który przyjeżdżając dzisiaj liczył na zwycięstwo którego był blisko ale , może i dobrze że tak się gra ułożyła bo liczymy na jego kolejny występ w naszym Grand Prix , szósty to Kamil Kruczkowski , siódmy Krzysztof Fąfara , ósmy Rafał Jurek , dziewiąty Piotr Milczarski i zamyka pierwszą dziesiątkę Olaf Glanert .
Tenis to piękna , nieprzewidywalna gra , kto dzisiaj nie był niech żałuje .
Dziękujemy za liczne przybycie !
Po dzisiejszym turnieju odliczamy 3 najsłabsze wyniki , dlatego warto sprawdzić klasyfikację generalną na naszej stronie www.tenisaleksandrow.pl gdyż doszło w niej do kilku znaczących zmian ! W czołówce natomiast bardzo ciasno, co zwiastuje emocjonującą walkę o triumf w całym cyklu!
Kolejny turniej zostanie rozegrany tuż za tydzień 13 sierpnia , zapraszamy!