LESZCZYŃSKI LEPSZY OD ZIÓŁKOWSKIEGO !

362251807 2300649116788604 3014641539263492723 N
W niedzielę 23-07-2023 rozegraliśmy czwarty turniej z cyklu VIII Grand Prix Aleksandrowa Kujawskiego w tenisie stołowym.
Frekwencja jak na sezon wakacyjny znów dopisała i na „HUBALU ” zagościło 54 zawodników !!! , kolejny turniej i ponownie wielkie emocje !
Łącznie turniej zgromadził już 93 zawodników co pokazuje jak duże zapotrzebowanie jest na tenis stołowy w naszym regionie !
W dzisiejszych zawodach pod nieobecność kilku zawodników czołówki zostało zastąpionych przez nowych uczestników , dołączyli do nas Krzysztof Leszczyński , Grzegorz Ziółkowski, Remigiusz Breński , Łukasz Zdziebłowski ,Piotr Janicki , Tomasz Kruszewski, Bołądź Krzysztof, czy silna grupa z Jezior Wielkich Jacek Studziński, Sławomir Zwoliński , Remigiusz Latek .
Do sporej niespodzianki doszło w drugiej rundzie, w której Robert Stolarski pokonał jednego z faworytów do zwycięstwa Remigiusza Breńskiego oraz w dalszej części turnieju powtórzył ten wyczyn Mirosław Misiaszek , tak naprawdę wiele meczów trzymało w napięciu do samego końca .
I tak w meczach ćwierćfinałowych Grzegorz Ziółkowski pokonał Rafała Glicę . Piotr Kozioł uległ Kamilowi Mańkowskiemu. Krzysztof Fąfara zanotował porażkę z Wojtkiem Szymczakiem , a w ostatnim meczu ćwierćfinałowym Krzysztof Leszczyński zwyciężył Grzegorz Dziobę .
W pierwszym półfinale spotkali się Grzegorz Ziółkowski oraz Kamil Mańkowski . Znów doszło do bardzo zaciętego i stojącego na wysokim poziomie pojedynku gdzie na swoją korzyść rozstrzygnął Grzegorz . Drugi półfinał to kontynuacja ciężkiej walki, w której będący w świetnej formie Krzysztof Leszczyński pokonał bardzo dobrze grającego Wojtka Szymczaka .
Finał zapowiadał się znakomicie i w rzeczywistości taki był ,
gra była bardzo wyrównana ale ostatecznie Grzegorz musiał uznać wyższość Krzysztofa , który mógł cieszyć się zwycięstwem w Grand Prix Aleksandrowa Kujawskiego.
W meczu o 3. miejsce

świetnie

zaprezentował się Wojtek Szymczak który pokonał Rafała Glicę . Miejsce 5 zajął Kamil Mańkowski , 6 był Krzysztof Fąfara , 7 miejsce dla Wiktorii Kowalskiej która na pewno sprawi nam jeszcze nie jedną niespodziankę , 8 miejsce dla Łukasza Zdziebłowskiego który zaprezentował bardzo solidny tenis .

Poniżej miejsca do 20 :
9 -Jurek Rafał
10- Janicki Piotr
11- Dzioba Grzegorz
12- Kozioł Piotr
13- Stolarski Robert
14-Rojek Marek
15-Kamiński Rafał
16-Kowalski Grzegorz
17-Kruczkowski Kamil
18-Milczarski Paweł
19-Jaśpiński Rafał
20-Misiaszek Mirosław
Mamy nadzieję że się podobało i będziemy mogli gościć na kolejnych turniejach wymienioną grupę .
W klasyfikacji łącznej prowadzi Rafał Glica drugi jest Kamil Mańkowski i trzeci Piotr Kozioł .
Jeszcze małe sprostowanie najstarszym zawodnikiem naszego turnieju jest oczywiście KILER 76 czyli Ryszard Stangricki .
Na zdjęciach pełna tabelka z dzisiejszych zmagań.
Na kolejną dawkę sportowych emocji zapraszamy już za tydzień 30 lipca !