Ósmy turniej Grand Prix Aleksandrowa – Podsumowanie.

67513185 2416187608617230 4732785387297046528 N

Kolejne X Grand Prix Aleksandrowa Kuj. w tenisie stołowym dobiegło końca , ponownie piękna frekwencja 40 zawodników w tym czterech Panów z III ligi i dwie Panie z II ligi miało okazję się przekonać ,że nie tak łatwo jest pokonać amatorów uczestniczących w naszym turnieju. W dzisiejszym finale spotkali się Robert Różyński i Kamil Pater tegoroczny Mistrz Polski Amatorów w kat. do lat 40 tu, zwyciężył ten pierwszy, który dzisiaj ” w końcu ” miał swój dzień i w nagrodę odebrał plecak termiczny .Trzecie miejsce zajął Piotr Kozioł pokonując Piotrka Milczarskiego, piąte miejsce przypadło Rafałowi Jurkowi który ograł Damiana Marciniaka. Video z dzisiejszego turnieju wkrótce zostanie zamieszczone na naszej stronie.

 Poniżej tabela z dzisiejszego turnieju;
1-Różyński Robert Bydgoszcz
2-Pater Kamil Solec Kuj.
3-Kozioł Piotr Nakło ( 4 liga )
4-Milczarski Piotr Nowy Duninów (5 liga )
5-Jurek Rafał Pakość
6-Marciniak Damian Opoczki
7-Szudzikowski Ryszard Kowal 
8-Milczarski Paweł Nowy Duninów (5 liga)
9-Jagiełka Jarosław Toruń
10-Żak Mateusz Piotrków Kuj.( 3 liga)
11-Kruszewski Tomasz Ciechocinek
12-Mańkowski Kamil Kruszwica (3 liga)
13-Kamiński Rafał Nowy Duninów (5 liga )
14-Kryszak Piotr Wierzchosławice
15-Rękas Julia Toporzysko (2 liga kobiet)
16-Szymczak Wojtek Inowrocław (liga młodzików)
17-Sitarz Andrzej Toruń
18-Dzioba Grzegorz Aleksandrów Kuj.
19-Rękas Grzegorz Toporzysko
20-Szymczak Robert Inowrocław
21-Korzus Julian Toruń (liga młodzików)
22-Korzus Mariusz Toruń
23-Stawski Janusz Aleksandrów Kuj.
24-Dąbrowski Szymon Kruszwica (3 liga )
25-Jaworski Andrzej Inowrocław (3 liga)
26-Nowak Arkadiusz Walentynowo
27-Stolarski Robert Wonoże
28-Romanowski Ireneusz Toruń
29-Kuropatwiński Dariusz Bądkowo
30-Piekarski Wojciech Urszulewo
31-Rękas Maciej Toporzysko (liga młodzików)
32-Dobrzyniak Radosław Aleksandrów Kuj.
33-Kotowski Michał Bądkowo
34-Kurzawska Maja Toruń (2 liga kobiet)
35-Frątczak Marian Przybranowo
36-Borowicki Wiesław Aleksandrów Kuj.
37-Rękas Miłosz Toporzysko (liga młodzików)
38-Prykowski Kamil Łochocin
39-Golis Dariusz Włocławek
40-Szymczak Andrzej Aleksandrów Kuj.

Dodaj komentarz