PODSUMOWANIE V GRAND PRIX ALEKSANDROWA KUJ. W TENISIE STOŁOWYM

20200830 100711
 
V GRAND PRIX ALEKSANDROWA KUJ. W TENISIE STOŁOWYM dobiegło końca. W dziewięciu turniejach łącznie udział wzięło 101 zawodników z różnych rejonów Polski , przed rozegraniem pierwszych gier dzisiejszego turnieju był moment na losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników, uhonorowano najstarszych zawodników Juliusz Weissa, Wiesława Borowickiego oraz Piotra Wojciechowskiego . Dzisiejszy ostatni turniej w którym wystąpiło 51 zawodników należał do Marcina Żabińskiego z Konina który po pasjonującej grze pokonał Krystiana Łukaszewskiego z Inowrocławia , trzecie miejsce wywalczył Piotr Milczarski z Nowego Duninowa który pokonał Roberta Różyńskiego z Borówna , piąte miejsce po bratobójczej walce należało do Tomasza Łojewskiego który pokonał Kamila Patera z Solca Kujawskiego , siódme wywalczył Adrian Męczyński pokonując Jarosława Prykowskiego ,a dziewiąte dla Jarosława Jagiełki po wygranej z młodym zawodnikiem Miłoszem Rękasem. Po rozegraniu ostatniego meczu nastąpił moment wręczania nagród oraz pucharów dla 8 najlepszych zawodników cyklu . Wszystkim bardzo dziękujemy .

20200830_100711

Zdjęcie 1 z 36

 
Poniżej tabela V Grand Prix.
1-Łukaszewski Krystian
2-Różyński Robert
3-Męczyński Adrian
4-Jurek Rafał
5-Milczarski Piotr
6-Szudzikowski Ryszard
7-Kruszewski Tomasz
8-Kamiński Rafał
9-Szynkarewicz Krzysztof
10-Jagiełka Jarosław
11-Puternicki Michał
12-Malinowski Bartłomiej
13-Dzioba Grzegorz
14-Borkowski Sławomir
15-Stolarski Robert
16-Goździk Arkadiusz
17-Milczarski Paweł
18-Zdziebłowski Łukasz
19-Borowicki Wiesław
20-Szymczak Andrzej
21-Chodkowski Łukasz
22-Weiss Julisz
23-Buszka Marek
24-Frątczak Marian
25-Nobis Krystian
26-Nocny Jarosław
27-Jastrzębowski Arkadiusz
28-Chyżyński Dawid
29-Łuszczyk Andrzej
30-Grzonkowski Tomasz
31-Marciniak Damian
32-Szałkiewicz Józef
33-Jędrzejczak Paweł
34-Jędrzejczak Wojciech
35-Rakowicz Maciej
36-Misiaszek Mirosław
37-Stolarski Dawid
38-Barański Mateusz
39-Jaroński Waldemar
40-Kozioł Piotr
41-Lewandowski Grzegorz
42-Grzanka Agnieszka
43-Rojek Marek
44-Grajkowski Janusz
45-Mórawski Dariusz
46-Bytner Mateusz
47-Kryszak Piotr
48-Korzus Julek
49-Łukaszewski Mikołaj
50-Szymczak Wojciech
51-Pater Kamil
52-Prykowski Jarosław
53-Piekarski Wojciech
54-Korzus Mariusz
55-Nowak Marcin
56-Rękas Miłosz
57-Koczorowski Zbigniew
58-Janowicz Kacper
59-Kotowski Michał
60-Prykowski Kamil
61-Wojciechowski Piotr
62-Jaśpiński Rafał
63-Politowski Jarosław
64-Oszuścik Karol
65-Stawski Janusz
66-Ospalski Marek
67-Słupecki Robert
68-Męczyński Bartosz
69-Szymczak Robert
70-Grzanka Daniel
71-Rękas Maciej
72-Kurtyka Tomasz
73-Ziółkowski Grzegorz
74-Żabiński Marcin
75-Nowak Arkadiusz
76-Łojewski Tomasz
77-Cichocki Filip
78-Kopytek Adam
79-Kwaśnik Michał
80-Mańkowski Kamil
81-Kruczkowski Kamil
82-Dąbrowski Szymon
83-Banach Filip
84-Laskowski Piotr
85-Wojciechowski Józef
86-Kuźniacki Jeremi
87-Chaberski Jakub
88-Ciałkowski Łukasz
89-Piotrowski Paweł
90-Lewandowski Sławomir
91-Buła Michał
92-Kurzawska Maja
93-Ziółkowski Paweł
94-Makowski Krzysztof
95-Kotowski Szymon
96-Rękas Grzegorz
97-Macudziński Patryk
98-Wojciechowski Piotr
99-Michalski Emil
100-Gotowalski Jakub
101-Rękas Julia
Wszystkie informacje , aktualna tabela oraz regulamin znajduje się na naszej stronie www.tenisaleksandrow.pl ( zakładka GP Aleksandrowa )