PRZEBUDZENIE ZAWODNIKÓW ALEKSANDROWA KUJAWSKIEGO !

Piąty turniej cyklu VII Grand Prix Aleksandrowa Kujawskiego w tenisie stołowym za nami ,więc czas na małe podsumowanie!
Jesteśmy w połowie naszych zmagań 24 lipca frekwencja jak na sezon wakacyjny znów dopisała i na „HUBALU ” zagościło 34 zawodników , kolejny turniej i ponownie wielkie emocje ! . Łącznie turniej zgromadził już 73 zawodników co pokazuje jak duże zapotrzebowanie na tenis stołowy jest w naszym regionie !
W dzisiejszych zawodach pod nieobecność kilku zawodników z czołówki walki nie brakowało , warto odnotować, że ten turniej był dobrym występem „miejscowych” gdzie Grzegorz Dzioba był trzeci , Janusz Stawski szósty , Tomek Kruszewski dziewiąty a Jarek Nocny trzynasty -Gratulacje !
Witamy w naszym gronie kolejnych nowych zawodników Leszka Balcerzaka i Juliana Konopkę którzy to przyjechali na turniej do Aleksandrowa za namową Ryszarda Stangridzkiego i Zbyszka Kielaka, oraz Krzyśka Fąfarę i Tomka Grzonkowskiego . Mamy nadzieję że się podobało i będziemy mogli gościć na kolejnych turniejach wymienioną czwórkę .
Po szóstym turnieju odliczymy trzy najsłabsze turnieje a to mocno zmieni miejsca w tabeli .
Na zdjęciach pełna tabelka z dzisiejszych zmagań.
Wszystkie informacje , aktualna tabela oraz regulamin znajduje się na naszej stronie www.tenisaleksandrow.pl ( zakładka GP Aleksandrowa )
Na kolejną dawkę sportowych emocji zapraszamy 31 lipca !