zadbaj o komfort życia

„Zadbaj o komfort życia”– Prezentacja Sprzętu Pomocniczo Rehabilitacyjnego to tytuł spotkania, które odbyło się 20 lutego br. w Sali Kolumnowej im. Edwarda Stachury dworca kolejowego w Aleksandrowie Kujawskim. Organizatorem przedsięwzięcia był Środowiskowy Dom Samopomocy im. prof. Jana Władysława Piltza w Aleksandrowie Kujawskim. Podczas spotkania swój sprzęt zaprezentowały firmy: GTM-Mobil Technology – producent wózków inwalidzkich aktywnych i sportowych oraz EviMed – Ortopedia, Rehabilitacja, Sklep medyczny.

W pierwszej części spotkania obyła się prewencyjną prelekcję na temat „Bezpieczeństwa osób z niepełnosprawnością w ruchu drogowym” zaprezentowana przez  mł. asp. Agnieszkę Czerny z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Informacje związane z poprawą mobilności osób z niepełnosprawnością – ścieżki dofinansowania, z których można skorzystać przedstawił Łukasz Dudek Radny Rady Miejskiej Aleksandrów Kujawski.

ŚDS dziękuje Panu Arkadiuszowi Gralakowi Burmistrzowi Aleksandrowa Kujawskiego za wsparcie oraz Panu Łukaszowi Dudkowi, za inicjatywę i pomoc przy organizacji prezentacji.

Skip to content